Heb je vragen neem vrijblijvend contact met ons op via onderstaand contact formulier. Je kunt ook een van de contactpersonen van de speltakken of andere onderdelen rechtstreeks een mail sturen, zie de gegevens onderaan op deze pagina.

Scouting Mgr. Feron
Molenbossen 611
5923 AJ Venlo-Blerick
Telefoonnummer De Ark: +31 77 3820807


    NaamContact persoon  Email adres
    BeversCarin Jacobsbevers@mgr-feron.nl
    WelpenDave Vannisselroijwelpen@mgr-feron.nl
    ScoutsSiem Hovensscouts@mgr-feron.nl
    RowansLizzy Blokrowans@mgr-feron.nl
    MateriaalbeheerBastian van de Boom  Materiaalbeheer@mgr-feron.nl
    Leden administratie            Anita Blokledenadministratie@mgr-feron.nl
    VoorzitterJoep Leeneninformatie@mgr-feron.nl
    Oud papierMaikel & Pascaloudpapier@mgr-feron.nl
    SecretariaatTom Jacobssecretaris@mgr-feron.nl

    Deze website maakt gebruik van ReCaptcha om spam tegen te gaan, zie Privacy Policy en Terms of Service